Niezwykły design w nowoczesnym kolorze

Poszerzając swoją ofertę, Marcooni daje swoim Klientom nowe możliwości w tworzeniu łazienek o niepowtarzalnym klimacie. Połączenie oryginalnego designu  z dowolnie wybranym kolorem  pozwala na osiągnięcie spektakularnych efektów. Podkreśl unikalny charakter swojej łazienki zmieniając zewnętrzną część wanny barwą dopasowaną do pomieszczenia.
Priorytetem dla Marcooni jest zadowolenie Klientów oraz najwyższa jakość produktów, dlatego zmiana koloru wanny charakteryzuje się doskonałym wykonaniem i perfekcyjnym wykończeniem. Ponadto na zmianę koloru wanny udzielana jest 5 letnia gwarancja na trwałość barwy.
Kompleksowa oferta obejmuje realizowanie zamówień na wanny w jednolitym kolorze, jak również we wzory według projektów przesłanych przez Klienta. Zlecenia wykonywane są w przeciągu 3 – 4 tygodni od otrzymania zamówienia. W przypadku użycia jednej barwy, do ceny wanny należy doliczyć 25% wartości produktu, natomiast każdy przesłany przez Klienta wzór wyceniany jest osobno. Standardowo barwa wanny jest w połysku, jednak na indywidualne zamówienie można przygotować matowe lub półmatowe wykończenie.

Szczegóły: http://marcooni.com/en/news

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl