Bateria wolnostojąca – idealny dodatek do stylowej łazienki
Bateria wolnostojąca – idealny dodatek do stylowej łazienki

Baterie podłogowe nie są nową koncepcją. Od dziesięcioleci w eleganckich salonach kąpielowych królują baterie wolnostojące. Bateria podłogowa jest jednym z tych elementów wyposażenia łazienki, które powodują, że wnętrze nabiera niepowtarzalnego, luksusowego charakteru. Ustawienie przy wolnostojącej wannie lub posadzkowej umywalce baterii podłogowej podkreśli luksusowy wygląd aranżacji. Współczesne baterie podłogowe posiadają zróżnicowany wygląd doskonale wp
isujący się w niemal wszystkie style panujące w aranżowaniu łazienek. Proste, geometryczne bryły lub wyrafinowane, eleganckie linie – idealne do klasycznych aranżacji lub do nowoczesnych wnętrz. Bez względu na reprezentowany styl, baterie podłogowe są elementem wyposażenia łazienki, które przetrwają próbę czasu i pozostaną modne przez długie lata.


zobacz: baterie podłogowe DORNBATH w sklepie supertrendy.pl

Wybór baterii wolnostojącej oznacza swobodę projektowania. Bateria podłogowa jest prostym rozwiązaniem umożliwiającym wykorzystanie dostępnej przestrzeni w zupełnie inny sposób. Bateria posadzkowa oznacza możliwość zamontowania ceramiki albo wanny wolnostojącej w pewnej odległości od ściany lub na środku pomieszczenia.

Nowoczesne baterie wolnostojące to jakość gwarantująca niezawodne działanie. Warto wybierać te baterie, które wykonane są z mosiądzu. Długi okres użytkowania zapewniają także ceramiczne głowice. Baterie posadzkowe powinny być nie tylko piękne i trwałe, ale także funkcjonalne. Ciekawym rozwiązaniem stosowanym przez niektóre marki jest montaż w baterii systemu anticalc. System anticalc zastosowany w dyszach znajdujących się w słuchawkach prysznicowych zapobiega osadzaniu się kamienia jednocześnie wydłużając żywotność produktów.


zobacz: baterie podłogowe DORNBATH w sklepie supertrendy.pl

DORNBATH to europejska marka posiadająca w ofercie ekskluzywną armaturę. Armatura DORNBATH tworzona jest przez najlepszych włoskich projektantów. Unikalny design sprawił, że produkty DORNBATH stały się synonimem luksusu. Wzorowa jakość, perfekcyjne wykonanie, innowacyjny wygląd oraz przystępna cena armatury powodują, że produkty tej marki cenione są w wielu krajach.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl