Wanna w wąskiej lub niewielkiej łazience?
Wanna w wąskiej lub niewielkiej łazience?

Wiele osób uważa, że wanna wolnostojąca jest piękna i praktyczna, ale nie decyduje się na wstawienie jej do łazienki ze względu na wymiary pomieszczenia. Wanna wolnostojąca kojarzy się z przestronnym wnętrzem, odpowiednio dużym do swobodnej instalacji wanny. Ale czy rzeczywiście nieustawna łazienka oznacza ograniczenie wyboru do wanny do zabudowy lub prysznica? 

Mit 1 – wolnostojąca wanna jest wielka

Różnorodność wanien dostępnych na rynku jest tak duża, że każdy znajdzie odpowiedni model dla swoich potrzeb. Wybór odpowiedniego kształtu pasującego do naszego pomieszczenia oraz dobór mniejszego lub większego produktu pozwoli na montaż wanny nawet w niewielkiej łazience.

Mit 2 – wanna wolnostojąca jest nieustawna

Wanna wolnostojąca wcale nie musi stać na środku łazienki, żeby ładnie wyglądać. Dosunięta do ściany, ustawiona w rogu pomieszczenia lub we wnęce łazienkowej pozwoli w niestandardowy sposób wykorzystać posiadaną przestrzeń. Natomiast postawienie wanny wolnostojącej pod dowolnym kątem względem ściany umożliwi nam uzyskać dodatkową ilość miejsca.

zobacz: wanny wolnostojące Segea

Mit 3 – wanna wolnostojąca jest niefunkcjonalna w małej łazience

Do swobodnego wchodzenia i wychodzenia z wanny wolnostojącej potrzeba taką samą ilość miejsca co do wanny będącej w zabudowie lub do prysznica. Natomiast do wygodnego sprzątania po bokach i za wanną potrzeba dużo mniej miejsca niż nam się wydaje.

Mit 4 – wanna wolnostojąca wygląda nieciekawie w małej łazience

Wanna wolnostojąca odpowiednio ustawiona w małej łazience przyciąga wzrok, tworząc ciekawy element wystroju wnętrza. Montaż wanny w niestandardowy sposób lub we wnęce pozwoli zmienić mankamenty nieustawnego pomieszczenia w największe atuty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl