Warunki dostawyW centrum Polski posiadamy duży magazyn, który pozwala na przechowywanie wszystkich produktów znajdujących się w ofercie sklepu Supertrendy. Dbając o wygodę naszych Klientów dokładamy wszelkich starań, aby skrócić czas oczekiwania na zamówienie do niezbędnego minimum. Produkty znajdujące się w magazynie, lokalizacja firmy w Warszawie oraz dostawy realizowane przez najlepsze firmy kurierskie umożliwiają nam dostarczenie produktów nawet w ciągu 24 godzin od chwili złożenia zamówienia. Dla wygody i bezpieczeństwa Klientów wyznaczyliśmy maksymalny czas oczekiwania na dostawę wynoszący 14 dni kalendarzowych.

Produkty zamówione w naszym sklepie wysyłamy na terytorium Polski. Zamówienia złożone w sklepie Supertrendy mogą być realizowane na 3 sposoby:

  • Odbiór osobisty w magazynie. Odbiór może nastąpić od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30 – 16.00.
  • Przewóz samochodami firmowymi (w promieniu 20 km od magazynu).
  • Przesyłka kurierska. W celu podniesienia komfortu Klienta w dniu nadania przesyłki przesyłamy pocztą elektroniczną numer listu przewozowego.  Przesyłki realizowane przez kuriera dostarczane są od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 - późniejsze godziny doręczenia należy indywidualnie  uzgadniać z firmą kurierską.

 

Koszty wysyłki zamówienia pokrywa Klient. Wysokość opłaty zależy od sposobu dostawy, a także rodzaju i ilości zamawianych produktów.

Klienci korzystający z dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej zobowiązani są sprawdzić przesyłkę w czasie i w sposób przyjęty przy przesyłkach tego rodzaju. W przypadku, gdy Klient stwierdzi, że w czasie przewozu nastąpiło uszkodzenie lub zniszczenie produktu, zobowiązany jest zażądać od kuriera sporządzenia protokołu szkody.

Sklep Supertrendy bez zbędnej zwłoki po otrzymaniu protokołu mailem, faxem lub listownie, wysyła do Klienta nowy produkt wolny od wad.

Reklamacje można zgłaszać firmie kurierskiej w przeciągu 7 dni od daty doręczenia paczki. Przyjęcie zamówienia bez zastrzeżeń jest równoznaczne z wygaśnięciem roszczeń z tytułu ubytku lub uszkodzenia przesyłki.

Adres siedziby firmy:
M2YOU Spółka Jawna,
ul. Świeradowska 47
02-662 Warszawa
BZWBK: 32 1090 1870 0000 0001 3000 6504
e-mail: service@m2you.pl
Tel:+48 (22) 299-11-14
Tel:+48 789 24 09 02
Fax:+48 (22) 100-48-67

Magazyn:
M2YOU Spółka Jawna
ul. Bruzdowa 56
02-991 Warszawa

Zwrotów należy dokonywać na adres magazynu.

Dodatkowe informacje związane z szczegółowymi warunkami dostawy znajdują się w regulaminie sklepu, który jest dostępny pod adresem: http://www.supertrendy.pl/pl/i/Regulamin/2

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl