• Zarejestruj się
  • Koszyk 0 0,00 zł

Bezpieczne zakupyBezpieczne zakupy

Bezpieczeństwo zakupów w sklepie Supertrendy gwarantuje certyfikat COMODO PositiveSSL.

 

Positive SSL

W Superceramice realne zdjęcia produktów

Oświetlenie vintage Oldlight.pl

Dla instalatorów

Współpraca

Wanny wolnostojące SEGEA

Sztuka relaksu - wisząca wanna

Sztuka relaksu - wisząca wanna

W pracowni Splinter Works powstała olśniewająca wisząca wanna. Kreatywna wanna zachwyca niezwykłym wyglądem. Projektanci Splinter Works uzyskali efekt synergii łącząc ze sobą dwa ważne symbole związane z relaksem. Przeprojektowanie tradycyjnej bryły wanny oraz połączenie jej z koncepcją hamaku, przyczyniło się do powstania wspaniałego, świeżego projektu. Wanna Vessel posiada oryginalny, inspirujący kształt, który zapewni całkowity relaks umożliwiający ucieczkę od codzienności, a także sprawi, że wnętrze aranżowanej łazienki stanie się spektakularne i niezwykłe.

Kto z nas nie lubi leżeć w hamaku? Efekt odprężenia, którego doświadczamy leżąc w hamaku został dodatkowo wzmocniony poprzez połączenie go z komfortem długiej kąpieli w przyjemnej, gorącej wodzie. Przez dosłowne przeniesienie kąpieli do zawieszonej w powietrzu rzeźby, łazienka została odkryta na nowo jako sanktuarium dla zupełnie nowego poziomu relaksu.


Wisząca wanna Vessel to nie tylko wspaniały wygląd. Pracownia Sprinter Works zadbała o wysoką jakość produktu. Model wanny powstał z materiałów, które zapewniają trwałość i wytrzymałość produktu. Wanna przypomina nieco statek płynący w powietrzu. Model Vessel zawieszony jest między ścianami pomieszczenia i w żadnym miejscu nie dotyka podłogi. Wannę mocuje się za pomocą wsporników ze stali nierdzewnej, które mogą być zostawione widoczne lub zakryte. Napełnianie wanny następuje za pomocą stojącego kranu. Podłogowa bateria dodaje wannie elegancji i w sprytny sposób eliminuje problem związany z doprowadzeniem rur hydraulicznych. Woda oraz ścieki wypływają z wanny przez otwór w podstawie prosto do kratki ściekowej. W przypadku, kiedy podłoga przy kratce nie może zostać zachlapana projektanci przewidzieli możliwość zainstalowania rury odpływowej.

Wanna została wykonana z włókien węglowych. Użycie tego materiału przyczyniło się do  uzyskania dużej wytrzymałości produktu. Włókna węglowe umożliwiły także uformowanie złożonych krzywizn oraz uzyskanie ciekawego wzoru znajdującego się na powierzchni wanny. Delikatny splot jest bezpośrednim odniesieniem do tkaniny obecnej na typowym hamaku.

Pod warstwami włókna węglowego umieszczony został rdzeń wanny wykonany z pianki. Materiał ten świetnie izoluje wannę, dzięki czemu woda pozostaje gorąca przez znacznie dłuższy czas niż w zwykłej wannie.

Wanna Vessel ma 2,7 metra długości. Wanna – statek jest dłuższa niż przeciętna wanna. Jest wyjątkowo komfortowa. Długość oraz sposób wyprofilowania wnętrza powoduje, że jest bardzo wygodna nawet dla wysokich osób. Wanna Vessel jest zaprojektowana w sposób umożliwiający przycięcie jej o20 centymetrów. Takie rozwiązanie umożliwia łatwe zawieszenie wanny między ścianami o innych odległościach niż przewidziane przez projektantów. Firma oferuje także możliwość zaprojektowania wanny w niestandardowym wymiarze. Wanny występują w czarnym kolorze, czerwonym, niebieskim, żółtym, różowym, brązowym oraz czystego srebra. Misją Splinter Works jest tworzenie mebli, które są interesujące i inspirujące. Dzięki oryginalnej konstrukcji projekty wzbogacają aranżacje zapewniając niespotykane dotąd wrażenia estetyczne. Celem pracowni jest tworzenie elementów wyposażenia wnętrza, które charakteryzują się indywidualizmem, są inspirujące, estetycznie czarujące, inteligentnie zaprojektowane i funkcjonalne. Wszystkie produkty są wykonywane ręcznie w Wielkiej Brytanii.

 

Sklep jest w trybie podglądu
Na górę Menu
O firmie
Szybki kontakt
Zamknij
Sklep internetowy Shoper.pl